Úvodní stránka Aktuálně z Nemocnice Na Pleši Staňte se dobrovolníkem Na Pleši již tento víkend

Staňte se dobrovolníkem Na Pleši již tento víkend

Publikováno: 14. 10. 2015

Již tento víkend proběhne v prostorách Nemocnice Na Pleši tradiční školení pro akreditovaný dobrovolnický program centra Amélie o.s.

Dobrovolníci z občanského sdružení Amélie

Dobrovolnický program Amelie je zaměřený na oblast onkologie a vznikl jako reakce na nedostatek dobrovolnických aktivit na těchto odděleních. Program je akreditován Ministerstvem vnitra ČR a probíhá na odděleních onkologických a hemato-onkologických klinik ve fakultních nemocnicích v Praze, v Olomouci a v Nemocnici Na Pleši.

Školení pro dobrovolníky

Od pátečního rána bude v Nemocnici Na Pleši probíhat třídenní školení dobrovolníků, který je přípravou na dobrovolnickou činnost v Praze a okolí. 

Zájemci se mohou těšit na víkend napumpovaný informacemi i praktickým aktivitami. Ubytování i strava jsou zajištěny v areálu Nemocnice Na Pleši v ceně 910,-Kč, která zahrnuje ubytování na 2 noci a 3 x denně stravu od pátečního do nedělního oběda.

Program a registrace

Pokud máte o školení zájem, můžete se ještě přihlásit na e-mailové adrese dobrovolnici@amelie-os.cz.

Školení je zdarma pro vážné zájemce o dobrovolnickou činnost v programech Amelie. Pro zájemce z jiných organizací nabízíme toto školení za poplatek 2 000,- Kč na osobu + ubytování a strava.

Program školení naleznete zde:

Program školení Amélie 16. - 18. října 2015.pdf (403 kB)

Nemocnice Na Pleši s.r.o.
262 04, Nová Ves pod Pleší 110

Máte dotaz? Zavolejte nám:
+420 318 541 500