Úvodní stránka Aktuálně z Nemocnice Na Pleši Spustili jsme nový web Bazaliom.cz

Spustili jsme nový web Bazaliom.cz

Publikováno: 17. 05. 2016

Tzv. bazaliom je nejčastějším druhem rakoviny kůže. Spustili jsme nový web, kde se budeme léčbou tohoto onemocnění podrobně zabývat.

Jak poznáte bazaliom se dozvíte na webu Bazaliom.cz

Spuštění webu Bazaliom.cz

Ve spolupráci s Asklepion Lasercentrem jsme spustil nový web bazaliom.cz, kde vás chceme informovat o onemocnění nejběžnějším druhem rakoviny kůže - bazaliomem - a možnostech jeho léčby.

Co je bazaliom a koho postihuje?

Bazaliom je nejběžnější typ rakoviného nádoru kůže, který obvykle roste velmi pomalu a ve většině případů nemetastazuje; přesto však jej řadíme mezi zhoubné nádory.

V poslední době jsme bohužel svědky nárůstu počtu pacientů s diagnostikovaným bazaliomem, a to především ze dvou důvodů. Prvním důvodem je stárnutí populace - bazaliom totiž patří k běžným projevům stárnutí pokožky - a druhým důvodem je zvýšená míra vystavování se slunečním paprskům.

Samozřejmě, že svou roli zde hrají také dědičné faktory a pak také lidé se světlejším fototypem kůže.

Možnosti léčby a odborný tým

Léčba bazaliomu je i díky nejmodernějším léčebným metodám, jako je například tzv. fotodynamická terapie, vysoce úspěšná, a to u některých jeho forem s účinností až 99 %.

Léčbu bazaliomu u nás provádí zkušený tým odborníků z oblasti onkologie, dermatologie a laserové medicíny pod vedením doc. MUDr. Romana Šmuclera

Máte dotaz?

Pokud vás zajímají podrobnější informace ohledně léčby bazaliomu, nebo byste se rádi zeptali na něco dalšího, můžete kontaktovat přímo doc. Šmuclera na e-mailové adrese smucler@naplesi.cz.

Kontakty pro objednání

Vyšetření a terapii se můžete podrobit jak v Nemocnici Na Pleši, tak na pražské pobočce Asklepionu. Jestli se chcete rovnou objednat na prohlídku, prosím kontaktujte sekretářku doc. Šmuclera, paní Helenu Klouzovou.

Helena Klouzová
+420 724 047 442
bazaliom@naplesi.cz

Nemocnice Na Pleši s.r.o.
262 04, Nová Ves pod Pleší 110

Máte dotaz? Zavolejte nám:
+420 318 541 500