Úvodní stránka Aktuálně z Nemocnice Na Pleši VI. Multioborová konference nelékařských profesí

VI. Multioborová konference nelékařských profesí

Publikováno: 17. 09. 2018

Otevíráme registrace na VI. Multioborovou konferenci nelékařských profesí s podtitulem Jak přežít změny ve zdravotnictví.

Téma a přednášející letošní konference

Letošním ročníkem konference nelékařských profesí se bude prolínat motiv změny. Ať již půjde o změny ve vyhlášce o zdravotnické dokumentaci, se kterými nás seznámí advokát Petr Šustek, nebo o vývoj a novinky na poli onkologie (přednese emeritní primářka onkologie na Pleši, Alexandra Aschermannová) či rehabilitace (přednese primářka Komplexního rehabilitačního centra, Ivana Pospíšilová).

Již tradičně vystoupí Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, která nám přiblíží téma proměny tradičních etických hodnot v českém zdravotnictví, a psycholožka Laura Janáčková, která bude přednášet o problematice sebevědomí.

Mezi spíkry nebude chybět ani letos spolumajitel Nemocnice Na Pleši a prezident České stomatologické komory, Roman Šmucler, a vystoupí také Karel Nesměrák, docent příropdovědecké fakulty UK. 

Registrace

Kdy a kde

VI. Multioborová konference nelékařských profesí se uskuteční 29. listopadu 2018 v přednáškovém sále Nemocnice Na Pleši. Registrovat se lze již dnes.

Kontaktní osoba

Bc. Monika Velíková, DiS., velikova@naplesi.cz

Registrační poplatek

Platba předem: 350,- Kč bankovním převodem na účet číslo: 8037211/0100 (do zprávy pro příjemce uvést: KONFERENCE 2018 + PŘÍJMENÍ a JMÉNO ÚČASTNÍKA)

Platba na místě: 450,- Kč

Registrační formulář

Registrace byly z důvodu naplněné kapacity uzavřeny. Děkuejme za pochopení! (update 12. 11. 2018)

VI. Multioborová konference nelékařských profesí

Poster VI. Multioborová konference nelékařských profesí ke stažení.

Nemocnice Na Pleši s.r.o.
262 04, Nová Ves pod Pleší 110

Máte dotaz? Zavolejte nám:
+420 318 541 500