Na Pleši to opět žilo!

Publikováno: 18. 05. 2014

Institut onkologie a rehabilitace Na Pleši a obec Nová Ves pod Pleší se po roce opět propojili na Novoveských oslavách. A to už potřetí. I přes nepřízeň počasí si ti nejmenší odnesli nejen výhry z pohádkových soutěží, ale společně s dospělými i zážitky nejméně na celý rok.

Hrál se fotbal, ve 12 hodin se otevřel pohádkový les se spoustou dovednostních úkolů, nechyběl klaun Bublinář, který do svojí bublinové show zapojil i děti samotné. V areálu Institutu onkologie a rehabilitace Na Pleši vyrostlo historické městečko, kde na všechny návštěvníky čekali šermíři, střelba z kuše, výroba dobových nástrojů a nakonec i šermířský souboj.

Během odpoledne nikdo nevynechal dětské divadélko, kde byly v hlavní roli princezny, chybět nesměla ani show místních hasičů. Dva terénní jeepy svezly všechny, kteří se nebáli vystavit se adrenalinovému dobrodružství.
A večer se v místní sokolovně tančilo. Hosty večera se stali Petr Poláček a Petra Doležalová, se kterými zpívali snad úplně všichni největší hity muzikálu Děti ráje z dílny Michala Davida. Ani letos nechyběl finalista posledního ročníku Česko – Slovensko má talent – iluzionista Magic Alex.

A čarovali vlastně všichni a to především tím, že splnili sen na letní prázdninový tábor dětem z Azylového domu sv. Ludmily. Vstupné bylo na celý den dobrovolné a celý výtěžek z Novoveských oslav – 11. 632,- Kč putoval právě k nim.

Novoveské oslavy 2014 skončili, ať žijí Novoveské oslavy 2015!

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na našich facebookových stránkách: zde

Nemocnice Na Pleši s.r.o.
262 04, Nová Ves pod Pleší 110

Máte dotaz? Zavolejte nám:
+420 318 541 500